Görüntü İstanbul'dan! Merakla baktıkları yerde korkunç bir manzara var.

Yeşilay, 'Şişenin Dibi Sergisi'yle Alkolün Yol Açtığı Zararları Anlatmaya Çalıştı

"Alkol Farkındalık Haftası" kapsamında İstanbul Karaköy Vapur İskelesi'nde "Şişenin Dibi" sergisini açan Türkiye Yeşilay Cemiyeti, duvara gömülü şişelerin içindeki görsellerle alkolün yol açtığı tahribat anlatmaya çalıştı.

Duvara gömülü alkol şişelerinin içine yerleştirilen alkolün yol açtığı tahribatla ilgili görseller ilgi çekti. Şişelerin dibine bakan vatandaşlar serginin anlamlı olduğunu söyledi.

ALKOLÜN TAHRİBATI BUNDAN İYİ ANLATILAMAZDI

Bağımlılıklarla mücadelede etkin çalışmalar sürdüren Yeşilay, 20-26 Kasım tarihlerinde dünya genelinde kutlanan "Alkol Farkındalık Haftası" kapsamında anlamlı bir çalışmaya imza attı. Alkolün insanlarda yarattığı tahribata dikkat çekmek isteyen Yeşilay bu doğrultuda Karaköy Vapur İskelesi girişinde duvara gömülü alkol şişelerinin içinde alkolün yarattığı tahribatı gösteren görsellerin olduğu sergi açtı.

VATANDAŞLAR ÇOCUKLARINI KUCAKLAYIP GÖSTERDİ

Şehir Hatları'nın en yoğun vapur iskelelerinden biri olan Karaköy Vapur İskelesi'nden geçen vatandaşlar sergiye büyük ilgi gösterdi. Çok sayıda İstanbullu durup şişelerin içerisindeki görsellere bakarak alkolün zararlarını gözlemledi. Bazı vatandaşların da çocuklarını kucaklayarak alkol şişelerinin içerisini gösterdiği görüldü. Sergi yarın akşama kadar açık olacak.

Авторское право © 2013 - 2019 Alfaturizm.com™ Все права защищены.

СЛЕДЬТЕ ЗА НАМИ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ  

info@alfaturizm.net
+90538 051 28 38
АНТАЛИЯ / ТУРЦИЯ